PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İyi ama hangi set arkadaşlar?

Aranjor34
15-05-2021, 17:43
Arkadaşlar herkese selam sitenizi bir arkadaşım önerdi sağolsun bende sorunumu çözmek için üye oldum.Şuan yeni aldığım pa 800 cihazım için ki bu konuda yeniyim set arayışındayım, ve arada setler yüklüyorum kimi eksik bozuk, kimi şöyle böyle ama olmadı bir tatmin eden set son duydugum emo ve baju set ki onlarda ücretli diye bulaşmadım :) şöyle birşey duydum. Unu temizlemek için elekten geçirince temiz gelen un içinden ve sonunda kalan çakıl taşları ile temiz bir un elde edildiğinde o işte en iyi undur ya:) Bu durumda buna benzer gibi düşünerek ordan burdan sesleri harmanlayarak elinde kalanlar ne ise o en temiz setmidir? Yada böyle yaparak varmıdır böyle bir seti elde etmek ve bunu yapmak zorundamıyım yada? Tamam anlıyorum sonuçta herşey emek kimseye bedava köfte yok:) ama bu gibi siteler paylaşımcı ise bu konudada yardım edeceğini düşündüğümden de keza bu soruyu sormamıda mazur görün ve ben hangi en iyi seti yüklemeliyim?.Önereceğniz durum nedir? yardımcı olursanız sevinirim.Hayırlı bayramlar herkese :)

By Piyanist
15-05-2021, 22:04
Emo v2 işinizi görür indirmissiniz zaten,iyi bayramlar..