PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : korg pa1x set paylaşın :)

kulakter
07-07-2019, 18:39
s.a arkadaşlar öncelikle hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.bugün konumuz korg pa1x bakıyorumda kimsecikler elinde olan setleri paylaşmıyor müzisyenler böyle olmamalıyız birbirimize yardımlaşmazsak kimler bize yardımlaşır o yüzden elimizi vicdanımıza koyalım lütfen rica ediyorum korg pa1x tekrar canlandıralım bende elimden geleni yapıcam. sizlerde elinizden geleni lütfen yapın saet varsa paylaşın bu cihazı yetim bırakmayalım. haci dayı hocam sizden de önemle rica ediyorum piyasada olupta paylaşılmayan çok set var. pa1x için lütfen bi araştırın sitede bakıyorum günümüz hala korg pa80 için convert edilip set yapıyolar neden pa1x için yok anlamış değilim.. hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum allah a emanet olun

yönetim
08-07-2019, 11:27
sayın kulakter forumdan 684 adet set veya sample ses indirmişsiniz ama tek bir paylaşımınız yok önce siz bir paylaşım yapınız yolu acınki diğer paylaşımlar gelsin iyi forumlar
https://www.mediafire.com/convkey/73b3/910hciutzoq33ke6g.jpg

kulakter
20-07-2019, 16:29
s.a haci dayı msj şimdi karşılık vermek nasip oldu tabiki ne demek açılış benden olsun ama sanmıyorum bu ilk ve son olur inşallah yanılıyor olurum iyi günler

kulakter
20-07-2019, 16:36
hocam yalnız seti nasıl paylaşırım yardımcı olsan?

kulakter
20-07-2019, 16:45
hocam dosya paylaşma videonu buldum