PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paylaşılan Setler ve İçerikleri

gringoow
28-03-2019, 18:35
Merhabalar değerli site yöneticisi arkadaşlar ve tüm diğer müzik dostları. Sizlerden ricam Marka model ne olursa olsun ilgili forum konularında klavye set paylaşımları yaparken kısaca set hakkında bir bilgi ve mümkün ise Set dizilimindeki sesler ve rtimleri gösteren net resimleri de konun altına paylaşırsanız çok seviniriz. İlgili setin paylaşım linki yine gizli kalsın ama insanların neyi indirdiğini görmesi çok daha iyi olacağı kanaatindeyim. Bazen yeni bir paylaşım sanıp büyük bir heyecanla indirdiğimiz setler başka bir setin isim değiştirmiş hali olabiliyor ve her şey boşa gidiyor. klavyelerimiz de acaba bu set nasıl ki diyerek meraktan yükleyip silmekten hem cihazlarımız hem de bizler yoruluyor ve büyük bir zaman kaybı yaşıyoruz. Demem o ki paylaşımlarımız da Daha açıklayıcı gerek yazılı gerekse görsel hatta mümkün ise küçük demo ses kayıtları olarak daha çok detay vermenizi rica ediyorum. (Örn: xxx set: Roman ağırlıklı xxx tabanlı xxx seslerle dolu v.s) gibi ve birkaç görselde koyarsanız çok daha verimli ve faydalı bir paylaşım olur diye düşünüyorum. Herkese bol kazançlı hayırlı işler.

yönetim
13-06-2019, 01:43
Paylaşılan set lerin yüzde yetmişinde resim mevcut tüm konularda olmamasinin sebebi piyasa da ki hazir linklerdir tabiki içerik açıklama iyidir,, iyi forumlar